A jobb felhasználói élmény érdekében weboldalunk cookie-kat használ. Ezek telepítését lehetőséged van elfogadni vagy megtiltani. Elutasítás esetén adataidat nem lehet nyomon követni, amikor meglátogatod ezt a weboldalt. Adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva találod.

Menü
Ár:
2.949.100 Ft + ÁFA ( 3.745.357 Ft )
Menny.:db

SFP-10GERLC-T

Ár:
2.949.100 Ft + ÁFA ( 3.745.357 Ft )
Menny.:db
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: Moxa
Elérhetőség: Nincs raktáron, rendelhető
Várható szállítás: 2024. augusztus 14.
Szállítási díj: Ingyenes

Leírás

SFP+ module with 1 10GBase-ER port for 40 km transmission, LC connector, -40 to 85°C

Műszaki dokumentációk & Szoftverek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!