Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü
Ár:
779.800 Ft + ÁFA ( 990.346 Ft )
Menny.:db

SFP-2.5GSLHLC-T

Ár:
779.800 Ft + ÁFA ( 990.346 Ft )
Menny.:db
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: Moxa
Elérhetőség: Nincs raktáron, rendelhető
Várható szállítás: 2024. május 20.
Szállítási díj: Ingyenes

Leírás

SFP module with 1 2.5GBaseFX port with LC connector, single-mode, for 45 km transmission, -40 to 85 °C operating temperature

Műszaki dokumentációk & Szoftverek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!